Detská tanečná skupina BUTTERFLY

Vznikla v roku 2000 pod vedením Mgr. Adriány Klemanovej.
V súčasnosti Je rozdelená do viacerých skupín podľa veku,  od 4-16 rokovKaždá skupina má svoj repertoár tancov. Deti a mládež tancujú choreografie v rôznych štýloch: tradičné country, western, Line Dance, ShowDance. Okrem vystúpení pre verejnosť sa úspešne zúčastňujú aj súťaží a festivalov.

Info o tréningoch a ponuke vystúpení:  

00421 903 611 710 - email: country@country.sk

COUNTRY DANCE CLUB

Klub tanečných nadšencov (nie kurz :-), ktorí sa v tanečné pondelky pravidelne stretávajú, pre vlastnú radosť, si zatancovať, vrámci svojich limitov, rekreačne pre pohodu. Už od roku 2007. Prídu sa zabaviť, zrelaxovať, trochu potrápiť tanečnú pamäť - ale hlavne - zasmiať sa v dobrej partii. Okrem LINE DANCE tancujeme aj tradičné country tance (kruhové, kontratance, štvorylky).

Príď si to skúsiť! Netreba partnera. Aj pre začiatočníkov. 

Vekovo neobmedzené.

Stačí pohodlné oblečenie, vhodná obuv a chuť.

Po celý rok prijímame nových členov - príďte nezáväzne vyskúšať. 

PONDELOK od 18:30-20:00 
Stará jedáleň, Pekná cesta, Krasňany

Bratislavské združenie country a dobových tancov - Saltarello

Tanečná skupina (16+) sa aktívne venuje Line Dance aj Couple Dance. Okrem tohto štýlu je naša ponuka pestrá nielen v country tancoch, ale tancujeme aj dobové tance, kankán či charleston.

Ponuka programu a choreografií na vystúpenia a eventy, ponuka výuky tanca na podujatiach, lektorské semináre, víkendové worshopy, rozpis tréningov - info www.country.sk, alebo www.saltarello.sk

Po celý rok prijímame nových členov do každej skupiny, aj začiatočníkov.


Kontakt: 00421 903 611 710 - email: country@country.sk